Srovnání 6 kA a 10 kA jističů do 63A na českém trhu

srovnání jističů do 63 a na českém trhu

Porovnejte si Vámi dosud používáný jistič s ostatními jističi na trhu a zjistěte, který je pro Vaše potřeby nejlepší.

 
10 kA 6 kA
Srovnání 10 kA jističů do 63 A
na českém trhu
Srovnání 6 kA jističů do 63 A
na českém trhu
 

AKTUALIZOVÁNO: Ze srovnání byly vyřazeny jističe Schrack BF 098110, poněvadž se jedná o výběhovou řadu. Nová řada BM 618110 je až na čtvercové okénko signalizace stavu kontaktů shodná s Moellerem PL6.

Metodika porovnávání

Srovnání vychází z propagačních materiálů výrobců
a z fyzického porovnání zakoupených vzorků.
Veškeré údaje jsou tedy velmi snadno ověřitelné.

Srovnání dětských autosedaček, digitálních fotoaparátů nebo mobilních telefonů jsou dnes již samozřejmostí. Srovnání elektroinstalačního materiálu na rozdíl od zahraničí v ČR zvykem není. Existuje k tomu nějaký opravdový důvod? Jako první přinášíme podrobné srovnání jističů do 63 A s vypínací schopností 6 a 10 kA.

 

Věříme, že se takováto srovnání stanou běžná i pro ostatní elektroinstalační materiál a zákazníci tak získají stejnou možnost promyšlené volby jako např. uživatelé mobilních telefonů.

 

Jednotlivé parametry byly zjišťovány buď z internetových stránek a propagačních materiálů výrobců nebo ze vzorků zakoupených v březnu a dubnu 2007. U každého jističe je tedy uvedeno přesné datum, zdroj a sériové číslo vzorku (je-li k dispozici). Srovnání je v souladu s § 50a Zákon č. 513/1991 Sb., obchodní zákoník.

Pro větší přehlednost jsou parametry jističů rozděleny do několika kategorií. Pořadí parametrů a jednotlivých výrobců neodráží váhu ani pomyslné umístění ve srovnání. Pro různé skupiny uživatelů jsou různé parametry jinak důležité – je tedy na čtenářích, aby sami rozhodli, který výrobek jim vyhovuje nejlépe.

 


Sortiment | Novinky| O firmě | KontaktyKde nakoupit | Reference | RSS

BONEGA spol. s r.o. Sudoměřice nad Moravou 302 [email protected], tel. ústředna: 518 335 333-5, tel.: 518 335 216